Konforunuz ve Kullanımınız İçin Bazı Yardımcı Bilgiler

Tüm hizmetlerimiz ve olanaklarımızdan yararlanın…

  • Verandada bulunan şömineyi ateş keyfiniz ve aynı zamanda mangal yapmak için kullanabilirsiniz. Mangal ızgarasını şöminenin hemen yanı başında bulabilirsiniz. Alt bahçeden ulaşabileceğiniz verandanın altındaki depoda kullanabileceğiniz odunlar mevcut.
  • Ateş yakarken verandanın ahşap ve kuru saz saçaklarına dikkat etmenizi rica ediyoruz. Herhangi bir aksilik olursa yangın tüpümüz mutfak camının hemen önünde.
  • Olabilecek ufak tefek kazalar için küçük bir ilkyardım kitimiz var, sedirlerin yan tarafındaki sepet kitaplıkta bulabilirsiniz. Evlerimizi sinek-böcek ve haşerelere karşı düzenli olarak ilaçlatıyoruz. Yine de bu konuda bir sıkıntınız olursa böcek sokmaları için kremi de yine aynı kitaplıkta bulabilirsiniz.
  • Mutfağımız her türlü ihtiyacınız düşünülerek tasarlandı ve hazırlandı. Dokunmatik elektrikli ocağımızın ve ankastre fırınımızın kullanma kılavuzlarını fırının altındaki çekmecede bulabilirsiniz. Yalnızca bir ön bilgi olarak, elektrikli ocağı açmak ve kapamak için açma-kapama tuşuna  bip sesi gelene kadar lütfen basılı tutunuz. Yine aynı şekilde seçmek istediğiniz ocak gözünün düğmesine de parmağınızı basılı tutmanız gerekiyor. Daha sonra sıcaklık ayarını yine dokunup çekerek ortada bulunan sıcaklık ayarlama panelinden yapabilirsiniz. Söndürüldüğünde ocak gözlerinin sıcaklığı bir süre daha devam ettiği için dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.
  • Evinizin kullanım suyu arazimizdeki kuyudan çıkan temiz artezyen suyudur. Yaptırdığımız analizler suyumuzun içilebilir nitelikte olduğunu gösterdi. Yine de biraz kireçli bulabilirsiniz. Dilerseniz ayrıca içme suyu almanıza gerek olmayabilir.
  • Yerden ısıtma sistemimiz sepet kitaplığın sol yanında zemine yakın düğmelerden kontrol ediliyor. Banyoların yerden ısıtma düğmeleri de hemen kapılarının yanında. Sizden ricamız gerekli olmadığı zamanlarda ısıtma sistemini kapatmanız.
  • İlk gririşte ihtiyacınız olabilecek sabun ve tuvalet kağıdı ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışıyoruz. İhtiyaç duyarsanız bazı ev temizlik malzemelerini de zemin kat banyo lavabosunun altındaki raflarda bulabilirsiniz. Bulaşık makinası için deterjanlar fırının altındaki çekmecede mevcut.
  • Size temiz havlu ve çarşaflarınızı veriyoruz. Kullanmadığınız havlu ya da çarşaf olursa, sizden ricamız, onları ayrı bir yerde saklamanız. Böylece dünyamızın su ve enerji kaybını bir parça da olsa beraber engelleriz.
  • Televizyonumuzda standart tivibu yayınları mevcuttur. Açma-kapamasını televizyonun kendi kumandasından yapabilirsiniz. Kanal değiştirmek için tivibu kumandasını kullanabilirsiniz.
  • Ücretsiz Wi-fi  internet bağlantımızı kullanabilirsiniz.

Ambar Evleri

Ücretten itibaren: 36,000 5 gece


Ücretten itibaren: 37,500 5 gece


Ücretten itibaren: 36,000 5 gece


Ücretten itibaren: 37,500 5 gece